Dekorius.com'a hoşgeldin | Üye Ol | Üye Girişi
(0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Üyelik İşlemleri


Sipariş vermek için üye olmam gerekiyor mu?

Dekorius.com'dan sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, şifreniz, cinsiyetiniz ve yaşadığınız şehri yazarak tamamlanan basit bir formla hemen üye olabilirsiniz.

Üye olurken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle üye olurken verdiğiniz bilgiler kesinlikle doğru olmalıdır.

Üye olurken Dekorius.com'a daha önce kayıt olmuş e-posta adresi yazmamalısınız. Yazmanız halinde sistem "Bu e-posta adresi sistemimizde zaten var" mesajı verecektir.

Belirleyeceğiniz şifre kolay hatırlayacağınız ve başkaları tarafından tahmin edilemeyecek şekilde olmalıdır. Unutmayın, rakam ve büyük ve küçük harflerden oluşan karma şifreler daha güvenlidir.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra sağ üst kısımda yer alan adınız ve soyadınız linki üzerine tıklayarak , "Üyelik Bilgilerim" sayfasına girerek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Eğer üyelik şifrenizi unuttuysanız; sitemizde sağ üst kısımda yazan "Üye Girişi" linkine tıklayarak açılan sayfada altta bulunan "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız. Açılan ekranda sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinizi girdiğinizde, şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Bülten e-postasının gelmesini istemiyorum, ne yapmalıyım?

Tarafınıza e-posta yoluyla ulaşan bültenin en altında yer alan "Özel teklifler ve yeni ürünlerden haberdar olmak istemiyorum." linkine tıklayabilirsiniz.
Peşin fiyatına 12 taksit
Ev Dekorasyonu, Dekorasyon Fikirleri ve Alışveriş Sitesi
Tüm hakları saklıdır. Dekorius.com © 2014 - 2017