Dekorius.com'a hoşgeldin | Üye Ol | Üye Girişi
(0)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Gizlilik


Gizlilik ilkelerimiz sadece bu site (http://www.dekorius.com) için geçerlidir ve link verilen ya da yönlendirme yapılan diğer siteler için geçerli değildir. Bu siteye girerek ve kullanarak, bu gizlilik ilkelerini açıkça kabul etmektesiniz.

Kapsam

Gizlilik İlkeleri, Dekorius.com web sitesini kullanımınızla ilgili bilgiler dahil, Dekorius.com’un istediğinizle topladığı ve aldığı bilgiler ve diğer bilgilerle ne yapacağını kapsar.

Dekorius.com, Dekorius İnternet Hizmetleri Danışmanlık ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi anlamına gelir.

Bilgilerin Toplanması, Kullanılması ve Paylaşılması

Dekorius.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında veya sonradan verdiğiniz isim, soyadı, yaş, cinsiyet, şehir, ilgi alanları, adres, e-posta vb. bazı bilgilerinizi toplar. Bu bilgiler Dekorius.com sunucularında tutulur. Bu bilgileri sadece Dekorius.com dönemsel kampanya çalışmalarında ve müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinde kullanılmaktadır.

Dekorius.com, üye olurken ve sonrasında verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Dekorius.com, üye olurken ve sonrasında verdiğiniz kişisel bilgileriniz haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Dekorius.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece e-posta adresi ve şifre ile kullanıcı girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

Dekorius.com ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Dekorius.com alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu bilgileri saklamak yasa dışıdır.)

Dekorius.com, bilgilerizi, aşağıdaki durumlar haricinde veya izniniz olmadan kesinlikle başkalarına kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz;

- Bilgilerinizi, gizlilik sözleşmesi ile bizim adımıza teslimat yapan kargo şirketleriyle paylaşırız.
- Uymamız gereken mahkeme celplerine, mahkeme emirlerine, hukuki süreçlere veya otoritelerce bulunulan her türlü yasal talebe yanıt veririz ya da yasal haklarımızı uygulamak veya yasal hak talepleri karşısında kendimizi savunmak için gerekli bildirimlerde bulunuruz.
- Yasa dışı faaliyetleri, üzerinde dolandırıcılık şüphesi olan durumları, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine yönelik potansiyel tehdit içeren durumları ve Dekorius.com kullanım koşullarının ihlalini soruşturmak, önlemek veya bunlara karşı eylemde bulunmak için, ya da yasaların gerektirdiği diğer durumlarda, bu tür bilgilerin paylaşılması gerektiğini düşünüyoruz.
- Dekorius.com, başka bir şirketi satın alırsa, başka bir şirket tarafından satın alınırsa veya başka bir şirketle birleşirse, sizinle ilgili bu tür bilgileri aktarabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda, hakkınızdaki bilgiler aktarılmadan ve farklı bir gizlilik ilkesine tabi olmadan önce, Dekorius.com bu durumu size bildirir.

Tanımlama bilgileri

Dekorius.com, bilgisayarınıza Dekorius.com tanımlama bilgileri yerleştirebilir ve bunlara daha sonra erişebilir. Tanımlama bilgilerini reklam ağlarında hedef reklam kitlesi yaratmada kullanırız. Tanımlama bilgilerinin nasıl devre dışı bırakılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişim formunu doldurabilir, destek@dekorius.com adresine e-posta yollayabilir veya 0850 333 63 22 numaralı Müşteri Destek Hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi düzenleyebilme ve silme

İstediğiniz zaman, size ait olan Dekorius.com bilgilerinizi, Hesabım sekmesinin altından düzenleyebilirsiniz.

Hesabınızın silinmesini veya üyeliğinizin iptal edilmesini talep etmek için iletişim formunu doldurabilir ya da destek@dekorius.com adresine e-posta yollayabilirsiniz. Talebiniz site yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Önceden kendi isteğinizle kayıt olduğunuz mail listemizden ayrılmak için size ulaşan kampanya bildirimleri mailinin altındaki "e-posta listesinden ayrılmak istiyorum" yazısına tıklayabilirsiniz.

Bu gizlilik ilkesi üzerinde yapılacak değişiklikler

Dekorius.com zaman zaman bu ilke üzerinde değişiklikler yapabilir. Bilgilerinizi kullanma şeklimizle ilgili önemli değişiklikler yaparsak, Dekorius.com hesabınızda belirtilen birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek ya da sayfalarımızda kolayca görünen bir bildirim yayınlayarak bu durumdan haberdar olmanızı sağlarız.

Bizimle ile irtibata geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dekorius İnternet Hizmetleri Danışmanlık ve Pazarlama Ticaret Limited Şirketi
Adres: Büyükdere Cad. Tevfik Erdönmez Paşa Sok. 6. Blok. D: 8, 34394 Esentepe - Şişli / İstanbul
Müşteri Destek Hattı: 0850 333 63 22 (Haftaiçi her gün saat 09:00 – 20:00 arasında hizmet vermektedir.)
E-posta: destek@dekorius.com
Peşin fiyatına 12 taksit
Ev Dekorasyonu, Dekorasyon Fikirleri ve Alışveriş Sitesi
Tüm hakları saklıdır. Dekorius.com © 2014 - 2017